Kariera

Nieruchomości + Ubezpieczenia + Kredyty

Jesteśmy wrocławską firmą działającą od 1991 roku

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, mając na względzie ochronę interesu klienta, dlatego współpracujemy tylko z Certyfikowanymi Doradcami.

Szukasz pracy ?

Każdy kandydat na Doradcę po ukończeniu szkolenia uzyska Certyfikat ukończenia kursu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami z tytułem Doradca lub Broker

Do nowo tworzonego zespołu poszukujemy sześciu osób z doświadczeniem lub bez, do pracy w charakterze Certyfikowany Doradca ds. Nieruchomości oraz Multiagent

Miejsce pracy:

Wrocław lub jeśli masz doświadczenie również Dolny Śląsk

Oferujemy

pełny zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami na rynku wtórnym i pierwotnym min.:

pośrednictwo w kupnie/sprzedaży, najmie/wynajmie

Oraz

Pełny zakres ubezpieczeń we wszystkich liczących się Towarzystwach Ubezpieczeniowych

· Pośrednictwo Ubezpieczeniowe ( multiagent )

· Pośrednictwo Kredytowe

OPIS STANOWISKA

Do zadań Doradcy będzie należeć pełna obsługa Klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwa ubezpieczeniowego i kredytowego.

Działamy na zasadzie rejonizacji, Doradca będzie zajmował się wybranym, konkretnym obszarem miasta LUB MIASTEM :)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :

1. zainteresowania tematyką nieruchomości i ubezpieczeń, mile widziane doświadczenie w branży

2. wykształcenia minimum średniego

3.niekaralności

4. umiejętności obsługi komputera oraz aplikacji internetowych

5. zorientowania na cele

6. dobrej organizacji pracy

7. wysokiej kultury osobistej

8. zaangażowania w pracę i otwartości na nowe wyzwania

OFERUJEMY

Umowę zlecenie w okresie próbnym, następnie umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

1. możliwości rozwoju w ramach ścieżki managerskiej

2. ponadprzeciętne dochody uzależnione od efektów pracy i racę w prestiżowym zawodzie

3. udział w 4-tygodniowym szkoleniu produktowym i sprzętowym

4. udział w 76 h szkoleniu na certyfikowanego pośrednika nieruchomości

5. nowatorskie zasady pracy wspierające pracę w zespole

6. wyposażenie w sprzęt Doradcy w obrocie nieruchomościami

7. elastyczny czas pracy gwarantującym równowagę pomiędzy praca zawodową a życiem prywatnym 8. przyjazną atmosferę

Organizujemy praktyki i praktyki  dla studentów,

Organizujemy staże pracy dla bezrobotnych

Staże dla osób bezrobotnych są formą ich aktywizacji i pozwalają zdobyć doświadczenie zawodowe. Staż taki można odbyć korzystając z pomocy urzędu pracy, projektu finansowanego ze środków europejskich.

Wymagane dokumenty:

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres biuro@dworakowskinieruchomosci.pl z dopiskiem rekrutacja. Zapraszamy na stronę www.bernhard-dworakowski.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie  Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami

rozumiem